Náš informačnísystém je díky svojí modulární filozofii vhodný pro jednoduché evidence stejně jako pro rozsáhle databáze a analýzy dat, které dokážeme efektivně sesbírat z jiných systému pomocí datového propojení, nebo přímým sběrem z reálného světa. Díky tomu je možné používat náš systém jako CRM (systém pro správu vztahů se zákazníky) nebo MIS (Manažerský informační Systém) určený pro tvorbu rychlých přehledů o dění ve společnosti.

Pokud máte informační systém který Vám vyhovuje při každodenní práci, ale zaostává v podpoře při rozhodování, není třeba stávající systém měnit (zahodit tak časové a finanční prostředky do něj vložené). Naši specialisté navrhnou optimální a cenově výhodné řešení, které Vám přinese úsporu času i pěněz. Dokážeme analyzovat objednávky, faktury, skladové pohyby, procesy ve výrobě nebo cokoliv jiného co Vás napadne. data setřídíme a připravíme pro analýzu, na jejímž základě se pak dokážete efektivně rozhodnout.

Náš systém je možné provozovat lokálně na jednom PC, na síťovém serveru s OS Windows nebo Linux. Pokud nemáte vlstní server navrhneme Vás hostování systému v našem Cloudu, takže budete moci přistupovat k datům odkudkoliv ze světa, kde je připojení k síti Internet. Umístění systému na naše servery je zvláště vhodné pro CRM systémy, aby k nim mohli přistupovat Obchodníci přímo z terénu.