Nabízíme Vám možnost snížit náklady na předtiskovou přípravu. Náš systém je vhodný zejména pro tiskoviny, které se opakují, jako například akční letáky, ceníky, technické a produktové listy. Práci s naším systémem zvládne po zaškolení každý stejně snadno jako napsat dopis v textovém editoru MS Word a není třeba vlastnit licenci pro programy jako je Adobe Ilustrátor nebo Corel Draw. Licence pro práci s naším systémem navíc není omezena na počet uživatelů, takže na předtiskové přípravě může pracovat i více pracovníků. Systém je možné využít i pro generování PDF souborů pro stažení z Internetu.

Akční letáky

letakGenerování tiskovin se nejčastěji využívá pro tisk akčních letáků. My Vám připravíme šablonu pro tisk letáků a vy každý měsíc jen obměníte zboží. Nejvíce času Vám přitom zabere vymystet, jaké zboží chcete na letáku mít a sehnat jeho fotografie. Můžeme Vám samozřejmě připravit více šablon a vy je budete střídat – například podle ročních období.

Vše co od Vás budeme potřebovat k vytvoření šablon je:

  • Vaše logo a všechny doplňkové informace, které chcete na letáku mít
  • počet artiklů, které budou na každém letáku
  • Jak si představujete jednotlivé položky letáku (jaké informace budou obsahovat)

Ceníky

První šablonu Vám vytvoříme stejně jako by to dělal odborník na předtiskovou přípravu, náš systém ale oceníte ve chvíli, kdy bude třeba před dotiskem do ceníku přidat jednu položku nebo opravit ceny. To je v našem systému otázka několika minut a nemusíte mít strach, že někdo v tiskárně špatně opíše název nebo dokonce cenu položky. Do tiskárny pošlete hotový soubor, který už se nebude nijak upravovat.

Technické listy

Podobně jakou ceníku Vám vytvoříme šablonu, do které budete jen doplňovat informace o svých produktech. Zaplatíte jen jednu šablonu technické nebo produktové listy k padesáti Vašim výrobkům už zvládne třeba Vaše sekretářka. Ty pak můžete buď vytisknout nebo dát na Vaše stránky ke stažení.

Ceny

licence pro jeden typ tiskoviny + vytvoření šablony 15 000 Kč
vytvoření každé další šablony 8 000 Kč
licence pro jeden typ tiskoviny + vytvoření 4 šablon 27 000 Kč
Zaškolení Vašich pracovníků 600 Kč/hod
Vícepráce souvicející s tvorbou šablony (vytváření podkladů, focení atd.) 600 Kč/hod

Dále Vám nabízíme slevu až 50 % na vybrané typy tiskovin, pokud na nich bude umístěno naše logo a krátký reklamní text jako například zde. Nárok na slevu je podmíněn vytištěním a distribucí určitého množství tiskovin.