Proč chtít stránky?

Webové stránky jsou v současné době jednou z hlavních cest prezentace společnosti svým zákazníkům. Stránky už dávno nejsou jen vizitkou, jako tomu bývalo dřív, ale umožňují Vám předat informace, které by se jinak předávaly zdlouhavě. Samozřejmě také přivádějí zákazníky nové. Ti pak mohou pro svůj účel, z pohodlí domova, vybrat firmu, která jim vyhovuje. Ošklivé a zastaralé stránky nejsou dobrou vizitkou a neupoutají potencionální zákazníky, či případně je odradí. Nemáte-li stránky, nejen, že se připravujete o několik milionů potencionálních zákazníků, ale jakoby jste nebyli.

Proč zrovna u nás?

Protože neřešíme jen požadavky klienta, ale mnohem více. Navrhujeme, zlepšujeme, máme s weby minimálně tak kvalitní zkušenosti jako Vy ve svém oboru. Našim klientům poskytujeme konzultace, udržujeme stránky aktuální, přizpůsobujeme je trendům a tak máte zajištěno, že už Vaše prezentace nikdy nezastará a nikdy nikdo neřekne „Ten web je hrozný“ či nepřehledný. Sledujeme moderní trendy, poskytujeme veškerý servis, tvoříme, konzultujeme, vyvíjíme, aplikujeme… a hlavně, snažíme se Vás nezatěžovat zbytečnými detaily, pokud o to nemáte zájem. Stačí říct „Chci web“ a my se o všechno ostatní postaráme.

Doba se mění

Stejně jako ve většině odvětví i v IT se tvoří nové postupy, nové trendy, nové cíle. Pokud již stránky máte, nechte si je naší společností zanalyzovat. Navrhneme Vám změny, které Vás vrátí zpět na špici. V dnešní době obrovské konkurence není rozumné podceňovat hlavní informační kanál. Tištěná reklama zasáhne jen malý okruh potencionálních zákazníků, letáková reklama je jen mrháním prostředky a kanály, které osloví masy jsou extrémně drahé. Vaše prezentace na internetu zasáhne přesně tu skupinu, kterou si vyberete. Efektivně, cíleně, bez kompromisů.

Marketing

Investujete peníze do budování značky nebo chcete získat nové zákazníky? Samozřejmě, kdo by si to nepřál. Ovšem pokud zákazník najde, po kliknutí na odkaz, neprofesionální či zastaralou prezentaci, nezískáte ho. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti reklamy, abychom je mohli aplikovat na weby našcih klientů a tím jim vydělat peníze. Protože o peníze tady jde především. Žádná online reklamní kampaň nebude mít dostatečný účinek, nebude-li spojena s dobře marketingově zpracovanými stránkami. O Vášem produktu, ať už je sebelepší, se bez kvalitních stránek a souvisejícího marketingu, dozví jen pramálo lidí. Zamyslete se, proč má úspěch například společnost Apple? Není to proto, že přichází s něčím převratným, ale proto, že má vynikající marketing. My vám takový uděláme.

Zajímá Vás detailněji, jak to celé probíhá? Pročtěte si následující body

Zpracování nabídky

Po důkladné analýze Vašich požadavků Vám rádi zdarma vypracujeme cenovou nabídkuna tvorbu webových stránek, která zohlední všechny Vaše požadavky. Cena se odvíjí od Vašich nároků na grafické zpracování webu a na jeho funkčnosti.

Grafický návrh webových stránek

Vytvoříme grafický návrh budoucích internetových stránek, ve kterém samozřejmě zohledníme Vaše firemní barvy a logo. pokud se Vám nebude náš návrh líbit, samozřejmě do něj zapracujeme všechny Vaše připomínky. Předpokládáme ale, že už první grafický návrh bude Vašim představám velice blízko, protože před zahájením prací s Vámi vzhled budoucího webu důkladně prodiskutujeme.

Kódování webových stránek

Po odsouhlasení grafického návrhu, proběhne kódování webové stránky. Při vytváření stránek používáme moderní technologie XHTML a CSS. Samozřejmostí je i dodržování standardů pro přístupnost webu a vytvoření šablon pro mobilní zařízení a tisk.

Programování redakčního sytému

Pro náročnější zákazníky vytvoříme redakční systém, pomocí kterého budete moci stránky sami průběžně aktualizovat.

Copywriting

Pokud ještě nemáte texty pro Váš nový web, náš copywriter je vytvoří za Vás. Potřebujeme k tomu jen rámcovou představu o tom, k čemu má stránka sloužit.

Oživení webu – Flash animace

Flashové animace využíváme pouze v omezené míře (např. pro bannery v záhlaví webu). Z důvodu kompatibility je v žádném případě nevyužíváme pro ovládání rozhraní webových stránek. Naše webové prezentace fungují na všech běžně používaných prohlížečích. Jako alternativu nabízíme vytvoření animace v jazyce Javascript, díky tomu bude fungovat i v případě, že v počítači není nainstalovaný Adobe flash player.

Návrhy firemních log

V případě že ještě nemáte firemní logo, můžeme ho dle Vašich představ navrhnout.

Chci WWW stránky