Dohled 24 hodin denně Podle Vašich potřeb navrhneme a nainstalujeme kamerové systémy, docházkové a přístupové systémy.

Spolehlivé řešení ochrany Kamerové systémy dodáváme od malých instalací až po komplexní ochranu velkých objektů s důrazem na spolehlivost.

Obsluha z jakéhokoli zařízení Vaše prostory můžete sledovat ve dne i v noci přes počítač, z mobilního telefonu nebo tabletu.

Rychlá zákaznická podpora Našim zákazníkům nabízíme podporu obsluhy kamerového systému, alarmu nebo docházkového systému přes telefon nebo internet obratem.

Cenová nabídka zdarma!

Dnešní doba si žádá kvalitní s spolehlivé zabezpečení majetku. Důležité je spolupracovat s někým, kdo má mnoho let zkušeností a spoustu úspěšně provedených instalací. Naše firma Vám můžeme dodat veškeré služby na klíč – od návrhu, po instalaci kamerových systémů až po kompletní správu a servis. Spolupráce začíná od důkladné analýzy, k čemu má kamerový systém sloužit. Z této analýzy pak vychází příprava detailní cenové nabídky, která je zcela zdarma a nezávazná.

Doporučíme Vám technologii kamerových systémů, tedy některý z následujících typů: IP kamerové systémy – moderní digitální kamery s možností bezdrátového připojení. AHD kamerové systémyFull HD analogové kamery s využitím existující koaxiální kabeláže. Dáváme si záležet na tom, aby ovládání záznamového zařízení bylo jednoduché a navrhneme také možnosti budoucího rozšiřování kamerového systému.

Po výběru technologie kamerového systému se dohodneme na termínu instalace. Společně projdeme, kudy se bude roztahovat kabeláž, kde budou lišty, kde se bude zasekávat a podobně. Montáž je zakončena kompletním nastavením a zprovozněním také na telefonech, tabletech nebo počítači. Pokud budete mít jakýkoli dotaz ohledně nastavení během provozování kamerových systémů, stačí kontaktovat naší technickou podporu, která Vám ochotně poradí. Máme zkušenosti také se speciálními instalacemi, například rozpoznávání RZ vozidel nebo IP kamerové systémy včetně nahrávání zvuku.

Přestože každé naše řešení je individuální, vždy dosáhneme velmi dobrého poměru cena/výkon. Máme zkušenosti od malých instalací s jednou kamerou až po velké kamerové systémy s desítkami bezpečnostních kamer.

Kamery

odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů