Outsourcing IT – převezmeme starosti o Vaše počítače na sebe.

Jedna ze základních služeb, které poskytujeme, je outsourcing IT. Tato služba je určena pro společnosti, které nemají vlastní IT oddělení, nebo jejich IT oddělení nestačí pokrývat všechny požadavky pracovníků společnsti. Informační technologie, tedy počítače, Internet a telefony, dnes hrají důležitou roli ve Vašem podnikání. Proto je důležité položit si tyto otázky. Potřebujete firmu, která bude schopná starat se o plynulý běh Vašeho systému? Potřebujete vybudovat Váš systém a informační strukturu? Jsme schopni Vám tuto správu sítě zajistit a také převzít odpovědnost za provoz Vašeho informačního sytému.

Správa sítě

Zajistíme bezpečnost Vašeho serveru, evidenci sdílených prostředků, nastavení ochranných protokolů a také sledujeme pokusy o neoprávněné vniknutí. Samozřejmostí je zálohování a archivace Vašich dat. Součástí správy sítě je údržba, rekonfigurace a opravy serverů, PC, tiskáren, telefonů, scannerů a to vše v nejkratší možné době. Podle klientových potřeb zajišťujeme správu sítí založených na systémech Windows nebo Linux.

IT poradenství, konzultace, analýzy

Rádi Vám poradíme a pomůžeme utvořit analýzy, které potřebujete pro své rozhodování. Naše služby v této oblasti pokrývají problematiku od řešení konkrétních problémů až po kompletní převzetí odpovědnosti za IT a telekomunikace.

Informační technologie od A do Z

Kromě starosti o počítače umíme také vybudovat síť, ať už pomocí strukturované kabeláže nebo WiFi, případně Vám dodáme kamerový systém pro ochranu Vašeho majetku.

Dále Vám můžeme nabídnout vytvoření www stránek, ať už úplně jednoduchých, nebo komplexních www stránek s elektronickým obchodem napojeným na Vás informační systém. Případně jsme schopni Vytvořit zcela nový Informační systém dle Vašich požadavků. Informační systém, stejně jako www stránky, můžeme umístit buď na server ve Vaší provozovně nebo Vám poskytneme prostor na našem serveru umístěném na páteři Internetu.